Sirke ve Karbonat İle Tuvalet Tıkanıklığını Açma

Alaturka tuvalet nasıl açılır evde en sıklıkla sorulan soruların başında gelir. Çok basit bir yöntem ile basit tıkanıklıkları açabilirsiniz. Alaturka tuvaletlerde kullanılan pimaşlar TSE belgeli ürünlerden oluşmuş ise birçok kimyasal sizin işinizi çözecektir.

Evde uygulayacağınız doğal yöntem ile tuvalet gideri açmak için 1 çay bardağı karbonat, 1 su bardağı sirke ile sıcak suyu klozetin içine doğru dökün. Karışımı yaklaşık 1 veya 2 saat kadar bekletin. Tuvalete dökün. Daha sonra bol su takviye ederek tıkanıklığı açın. 

Öncelikle Tuvalete 1 su bardağı karbonat ve 2 su bardağı sirke dökünüz. Biraz bekledikten sonra fazlaca su ile basınç oluşturunuz.

Evde sirke veya karbonat yoksa, klozete birazcık bulaşık deterjanı dökmeyi deneyebilirsiniz. Deterjan giderlerdeki tıkanıklığı yumuşatmaya yardımcı olabilir.

Unutmayalım ki; sirke-karbonat karışımı sadece organik olan cisimleri ortadan kaldırarak tuvalet tıkanıklığını açar.

Bu metot işe yaramadığında bilmenizi isteriz ki; tuvalet giderine kaçmış oyuncak gibi sert cisimler sebep olmuştur. Bu tür durumlarda firmamız size en uygun fiyatla en hızlı servisi sunmak için hazırdır. Sürekli serviste olduğumuz için 0555 018 34 57 nolu hızlı servis hattımızdan her türlü bilgi alabilir, servis talep edebilirsiniz

Tags

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 2097 Sk. No: 12
Bağcılar - İstanbul
Cep: 0555 018 34 57
Cep: 0506 100 34 57

 

Video Galeri