Petek Temizleme Servisi

Petek Temizleme Firması
Petek Temizleme Servisi

Petek Temizleme hizmetimiz ile kalorifer petekleriniz temizlendikten sonra iyi bir ısınma ortamına kavuşursunuz. Böylece kombinizin derecesini yükseltmek zorunda kalmazsınız. Petek temizliği sonrası yakıt giderleriniz % 20-25 civarında azalacaktır.

Modern petek temizleme ekipmanlarla petek temizlemede mükemmel sonuçlar elde ediyoruz.

Ev ve işyerlerinde kullanılan peteklerin temizliği için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Kış aylarını rahat konforlu yaşamak için petek temzliği ve kombi bakımı çok önemlidir. Uygun fiyatlarla petek temizleme hizmetimizden mutlaka yararlanınız.

İstanbul'da Avrupa yakasında çok hızlı hizmet sunuyoruz. Çünkü firmamız Bağcılar'da bulunmaktadır. Petek temizleme için servis hattımız: 0555 018 34 57

Petek Temizleme Firması

Petek temizliğinin veya kombi petek temizliğinin ana konusu kalorifer tesisatı temizliğidir.  Kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için kimyasal ilaç ve özel makinalarımız ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz. Temizlenmiş kaloriferlerde paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kalktığı için oldukça farkedilebilir yakıt tasarruf elde etmiş olursunuz, hem de peteklerin ömrü uzamış olur.

Peteklerinizin temizleme işlemini ve kombi bakımını tamamladıktan sonra nötralize özel ilaç ilavesi yaparak kombi ve kaloriferiniz daha verimli hale gelmektedir.

Petek temizleme servisi kalorifer peteklerinizin yıkanmasını ve kombinizin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyoruz. İstanbul'da tüm ilçe ve semtlere kaliteli petek temizleme servisi vermekteyiz. Uzman servis ekibimiz müşterilerimize haftanın yedi günü 8:00 20:00 arası müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır.

Özel makina ve kimyasal ilaçlar ile yaptığımız petek temizleme işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır, Unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve kalorifer tesisatınız daha yüksek performans ve daha düşük enerji sarfiyatı ile ekonomik bir ısıtma sistemine sahip olursunuz.

Tags

Petek Temizliği Uygulamalarımız

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 2097 Sk. No: 12
Bağcılar - İstanbul
Cep: 0555 018 34 57
Cep: 0506 100 34 57

 

Video Galeri