Kimyasal Lavabo Açıcılarla Tuvalet Tıkanıklığını Çözme

Tuvaletten gelen kötü kokular bir tıkanıklık belirtisi olabilir. Bu olumsuz durumlarda tıkanıklığı açma yöntemlerinden biri de kimyasal lavabo açıcı ürünleri kullanarak tıkanıklığı açma yöntemidir. Tuvaletten gelen kötü kokuyu nedeniyle tıkanıklığı basit yöntem ile giderme yoluna gitmek için şampuan kullanabilirsiniz.

Şampuan ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemi işe yarayan yöntemlerden biridir. Kimyasal lavabo açıcı ürünlerden bir kaç poşet dökün ve kaynamış suyu üzerine dökün eğer biraz sonuç vermişse bol su ilave edin. Kötü koku ve tıkanıklık giderilmişse kimyasal çözücülü bu yöntem işe yaramış demektir.

Uyguladığımız bu yöntem tuvalet tıkanıklığına çözüm olmamış ise giderlerde katı bir madde var demektir. Bu durumda yapılacak en doğru eylem işinin uzmanı bir tesisatçı olan firmamızdan servis talep etmeniz olacaktır.

Firmamız robot marifeti ile tıkanıklığı hemen ortadan kaldırarak sizi bu sıkıntıdan kurtarır. Robot cihazımız sayesinde tıkanıklığın olduğu yeri ve tıkanıklığa sebep olan cismi kameradan görerek tıkanıklığa müdahale ederek sorunu çözer. 

Basit yöntemlerle açılmayan durumlarda Hamza Tesisat tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini garantili olarak sunmaktadır. Servis Talep 0555 018 34 57

Tags

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 2097 Sk. No: 12
Bağcılar - İstanbul
Cep: 0555 018 34 57
Cep: 0506 100 34 57

 

Video Galeri