Tuz ruhu tuvalet tıkanıklığını açar mı?

Tuz ruhu, tuvalet giderlerindeki tıkanıklıkları açmak için kullanılabilecek bir seçenek olabilir. Tuz ruhu sıvısında bulunan hidroklorik asit (HCI)kullanılarak tuvalette oluşan tıkanıklık açılabilir. Aynı zamanda tuz ruhu tıkanmış lavabo giderlerini de açabilmektedir. Tuz ruhu, suda çözünen bir çözücüdür ve tuvalet giderlerindeki sıvıların süzülmesine yardımcı olabilir. Ancak, tuz ruhunun tuvalet giderlerindeki tıkanıklıkları açmak için kullanılmasının bazı dezavantajları da olabilir.
Öncelikle, tuz ruhunun tuvalet giderlerindeki bakterileri öldürdüğü bilinmemektedir, bu nedenle tıkanıklığın nedenini ortadan kaldırmaz. Ayrıca, tuz ruhunun tuvalet giderlerinde kullanılması, tuvalet giderlerinin iç yüzeylerine zarar verebilir ve bu nedenle daha fazla tıkanıklığa neden olabilir.

Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini garantili olarak sunmaktadır. Servis Talep 0555 018 34 57

Tuvalet giderlerindeki tıkanıklıkları açmak için, daha etkili ve güvenli yöntemler tercih edilmelidir. Bu yöntemler arasında tuvalet gider açma çubukları ve tuvalet gider açma sıvıları gibi ürünler kullanılabilir. Bu ürünler, tuvalet giderlerindeki tıkanıklıkları açarken, tuvalet giderlerinin iç yüzeylerine zarar vermezler.

Tıkanıklığa Neden Olan Maddeler

  • Tuvalet ve klozet içerisine atılan, suda erimeyen kalitesiz ıslak mendiller ve tuvalet kağıtları
  • Tuvalet ve klozete atılan büyük oyuncaklar, kadın pedleri, sünger
  • Tuvalet ve klozete atılan temizlik bezleri
  • Tuvalet giderinin inşaat esnasında proje hatası nedeniyle eğimsiz olması
  • Banyo, tuvalet tadilatı esnasında harç veya moloz parçacıklarının tuvalete kaçması
Firmamız İstanbul'da her ilçeye tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti götürmektedir. İstanbul trafiği nedeniyle hızlı servis sunduğumuz yerleri müşterilerimizin bilmesinde fayda görüyoruz. İstanbul'da ilçelerimiz için birlikte zaman dilimleri ayarlayıp, söz verdiğimiz gün ve saatte hizmet sunuyoruz.
Tags

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 2097 Sk. No: 12
Bağcılar - İstanbul
Cep: 0555 018 34 57
Cep: 0506 100 34 57

 

Video Galeri