Sultangazi Su Kaçağı Bulma Servisi

Sultangazi Su Kaçağı Bulma
Sultangazi Su Kaçağı Bulma Servisi

Teknik ekipmanlarımız ve işinin ustası ekibimizle Sultangazi ilçemizde evinizdeki su kaçaklarını buluyoruz. Noktasal tespit ile kırmadan dökmeden lokal bir tamirle problemi çözüyoruz. Sultangazi Su Kaçağı Bulma Servisi termal kamera marifeti ile termografi kızıl ötesi görüntüler alarak su kaçaklarında garantili hizmet sunmaktadır. Sultangazi su kaçağı tesbit firması arayışlarınıza kesin çözüm bulabilecek donanımlı bir firmayız. 0555 018 34 57 hızlı servis hattımızdan bizi arayabilir, servis talep edebilirsiniz.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanlarımızda bulunan su tesisatlarında kullanılan borular sıcak- soğuk ilişkisi nedeniyle, ayrıca kullanılan PVC boruların kalitesizliği nedeniyle su kaçaklarına neden olur. Su kaçaklarının oluşmasının bir başka nedeni su borularının zamana yenilmesidir. Bu nedenlerden dolayı tesisatlar zaman zaman su kaçırmaktadır. Su kaçaklarının yerinin tespiti için kullanılan yöntemler gelişen teknoloji ile birlikte değişmiştir. Kırmadan Sultangazi su kaçağı bulma işinde teknolojinin sağladığı imkânlardan sayesinde problemler kısa sürede tespit edilebilmektedir. Teknolojik ekipman sayesinde kısa sürede tespit edilen su kaçakları, sadece kaçağın olduğu bölüm kırılarak tamir etmekteyiz. Su kaçağının tespit edilmesi ve ardından kaçağın olduğu borunun tamiri eskiye nazaran çok daha kısa sürmektedir. Bu da insanlar için büyük bir kolaylık ve rahatlık anlamına gelmektedir.

Sultangazi Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sultangazi su kaçağı tespiti için kullandığımız cihazlardan birisi nem ölçerlerdir. Nem ölçer cihazımızla, döşenen pvc borularının olduğu bölgedeki nemi ölçerek su kaçağının olduğu yeri rahatlıkla bulabiliyoruz. Çünkü su kaçağının olduğu bölgede bulunan nem, diğer bölgelere göre daha fazladır. Nemölçer cihazımız sayesinde patlak veya cırılmış PVC borunun yerini net olarak belirliyoruz. Son dönemlerde gelişen teknoloji ile birlikte nemölçer cihazlarda ar-ge çalışmaları ile geliştirilmiştir. Yeni nem ölçer cihazımızla duvar içinde veya zemindeki nemi ölçerek tamir işlemlerine garantili olarak başlayabiliyoruz. Zemine veya duvara daha fazla zarar vermeden lokal bir bölgeyi sökerek çatlak boruyu değiştiriyoruz.

Su kaçağı olan yeri bulmak veya tamir etmek oldukça kolay bir hale gelmiştir. Yalnızca duvarın yüzeyindeki ve zemindeki nem ile kaçağın yerini kolaylıkla tespit edip gerekli çözüm yollarını uyguluyoruz. Nemölçeri kullanan personelimiz yüzlerce su kaçağı tesbiti yapmış deneyimli ustalardan oluşmaktadır. Ustalarımız bu tecrübe ile işlerinin piri olmuşlardır.

Sultangazi su kaçağı bulma işinde kullanılan cihazlar farklı verileri aktarmaktadır. Bu veriler yorumlanarak su kaçağının olduğu yer tespit edilmektedir. Akustik dinleme cihazından gelen veriler ses şeklinde iken boru görüntüleme cihazı ve termal kameradan gelen veriler ise görüntü şeklindedir. Bundan dolayı bu cihazların her biri için ayrı uzmanlık ve tecrübe gerekmektedir. Bu uzmanlığa ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin yapacağı su tespitleri daha uzun sürebilmekte ve zaman zaman ise yanlış olabilmektedir. Bundan dolayı işinde uzman ve tecrübeli olan kişilerin su kaçağı tespiti yapması daha doğru olacak ve daha doğru sonuçlar verecektir. 

Su Kaçak Tespiti Aşamaları

İlk önce sayaç kontrolü yapılmaktadır, su sayacı kontrol edildikten sonra gider borularına bakılmaktadır. Pimaş için üretilmiş özel endoskopi kameraları sayesinde hatlar kırılmadan çatlak bölümü ekrandan görebiliyoruz. Sultangazi su kaçağı servisi aynı gün hizmet garantisi sunmaktadır. Su kaçağı bulunması iki etkenle mümkündür biri etkin cihaz kullanımı yapabilen eğitimli personel ve bu teknolojiye cihazlara sahip olmaktır.

Su kaçağı bulma Sultangazi servisimiz kısa sürede kaçakları bularak daha büyük zararlara yol açılmasına engel olur. Su Tesisatı Servisimiz Bağcılar Merkezden tüm ilçelere servis götürmektedir. Tam donanımlı tesisat firması olarak yüzlerce referansa sahip özel bir servisiz. Teknolojiyi yakından takip ederek iş alanımızda kendimizi sürekli yenilemekteyiz. 

Sultangazi ilçemizde su kaçağı problemlerinizde 0555 018 34 57 | Hamza Usta'yı arayınız. Deneyimli personelimizle hemen müdahale ediyoruz. Sultangazi ilçemizdeki tüm semt ve mahallelere en hızlı servisi biz veriyoruz. Su kaçaklarına kesin çözüm bulabilecek donanımlı bir firma arıyorsanız sizlere hizmet vermeye hazırız. 

Tags

Su Kaçağı Tedbit Uygulamalarımız

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 2097 Sk. No: 12
Bağcılar - İstanbul
Cep: 0555 018 34 57
Cep: 0506 100 34 57

 

Video Galeri