Kağıthane Su Kaçağı Bulma

Kağıthane Su Kaçağı Bulma
Kağıthane Su Kaçağı Bulma Servisi

Firmamız Kağıthane ilçemizde su kaçağı bulmada onlarca referansları olan tanınmış bir firmadır. Kağıthane Su Kaçağı Tespit Servisi olarak ilçemizdeki ev ve işyerlerine garantili hizmet sunmaktayız. Kameralı robot cihazımız ve işinin ustası ekibimizle Kağıthane ilçemizdeki su kaçaklarını çözüme kavuşturuyoruz. Net olarak bulduğumuzu yeri kırmadan dökmeden lokal bir operasyonla çözüyoruz. Kağıthane Su Kaçağı Bulma Servisi termal kamera marifeti ile termografi kızıl ötesi görüntüler alarak su kaçaklarında garantili hizmet sunmaktadır. Kağıthane su kaçağı tespit firması arayışlarınıza kesin çözüm bulabilecek donanımlı bir firmayız. 0555 018 34 57 hızlı servis hattımızdan bizi arayabilir, servis talep edebilirsiniz.

Kağıthane Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Binalarda bulunan su tesisatlarında kullanılan borular sıcak- soğuk ilişkisi nedeniyle zamanla deforme olurlar. Ayrıca kullanılan PVC boruların kalitesizliği su kaçaklarına neden olur. Su kaçaklarının oluşmasının bir başka nedeni eski yapı stoklarındaki su borularının zamana yenilmesidir. Bu nedenlerden dolayı tesisatlar zaman zaman su kaçırmaktadır. Su kaçaklarının yerinin tespiti için kullanılan yöntemler gelişen teknoloji ile birlikte değişmiştir. Kırmadan Kağıthane su kaçağı bulma işinde teknolojinin sağladığı imkânlardan sayesinde problemler kısa sürede tespit edilebilmektedir. Teknolojik ekipman sayesinde kısa sürede tespit edilen su kaçakları, sadece kaçağın olduğu bölüm kırılarak tamir etmekteyiz. Su kaçağının tespit edilmesi ve ardından kaçağın olduğu borunun tamiri eskiye nazaran çok daha kısa sürmektedir. Bu da insanlar için büyük bir kolaylık ve rahatlık anlamına gelmektedir.

Kağıthane Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Kağıthane su kaçağı tespiti için kullandığımız cihazlardan birisi nem ölçerlerdir. Nem ölçer cihazımızla, döşenen pvc borularının olduğu bölgedeki nemi ölçerek su kaçağının olduğu yeri rahatlıkla bulabiliyoruz. Çünkü su kaçağının olduğu bölgede bulunan nem, diğer bölgelere göre daha fazladır. Nemölçer cihazımız sayesinde patlak veya cırılmış PVC borunun yerini net olarak belirliyoruz. Son dönemlerde gelişen teknoloji ile birlikte nemölçer cihazlarda ar-ge çalışmaları ile geliştirilmiştir. Yeni nem ölçer cihazımızla duvar içinde veya zemindeki nemi ölçerek tamir işlemlerine garantili olarak başlayabiliyoruz. Zemine veya duvara daha fazla zarar vermeden lokal bir bölgeyi sökerek çatlak boruyu değiştiriyoruz.

Su kaçağı olan yeri bulmak veya tamir etmek oldukça kolay bir hale gelmiştir. Yalnızca duvarın yüzeyindeki ve zemindeki nem ile kaçağın yerini kolaylıkla tespit edip gerekli çözüm yollarını uyguluyoruz. Nemölçeri kullanan personelimiz yüzlerce su kaçağı tesbiti yapmış deneyimli ustalardan oluşmaktadır. Tesisat Ustalarımız bu tecrübe ile işlerinin piri olmuşlardır.

Servisimiz su kaçağı tespit işinde kullanılan cihazlar farklı verileri aktarmaktadır. Bu veriler yorumlanarak su kaçağının olduğu yer tespit edilmektedir. Akustik dinleme cihazından gelen veriler ses şeklinde iken boru görüntüleme cihazı ve termal kameradan gelen veriler ise görüntü şeklindedir. Bundan dolayı bu cihazların her biri için ayrı uzmanlık ve tecrübe gerekmektedir. Bu uzmanlığa ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin yapacağı su tespitleri daha uzun sürebilmekte ve zaman zaman ise yanlış olabilmektedir. Bundan dolayı işinde uzman ve tecrübeli olan kişilerin su kaçağı tespiti yapması verimli sonuçlar doğuracaktır.

Su Kaçak Tespiti Aşamaları

İlk önce sayaç kontrolü yapılmaktadır, su sayacı kontrol edildikten sonra gider borularına bakılmaktadır. Pimaş içi özel endoskopi kameraları sayesinde hatlar kırılmadan çatlak bölümü ekrandan görebiliyoruz. Kağıthane su kaçağı tespit servisi aynı gün hizmet garantisi sunmaktadır. Su kaçağı bulunması iki etkenle mümkündür biri etkin cihaz kullanımı yapabilen eğitimli personel bir diğer unsur ise bu teknolojiye sahip olmaktır.

Su kaçağı bulma Beşiktaş servisimiz kısa sürede kaçakları bularak daha büyük zararlara yol açılmasına engel olur. Su Tesisatı Servisimiz her türlü su ile oluşan problemlere servis hizmeti vermektedir. Tam donanımlı tesisat firması olarak yüzlerce referansa sahip özel bir servisiz. Teknolojiyi yakından takip ederek iş alanımızda kendimizi sürekli yenilemekteyiz.

Kağıthane ilçemizde su kaçağı tespitinde 0555 018 34 57 | Hamza Tesisat hizmetinizde. İlçemizdeki tüm semt ve mahallelere en hızlı servisi biz veriyoruz. Su kaçakları başa gelecek en kötü durumlardan biridir. firmamız su kaçaklarını arızalarını gideren ender firmalardan biridir.

Tags

Su Kaçağı Tedbit Uygulamalarımız

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 2097 Sk. No: 12
Bağcılar - İstanbul
Cep: 0555 018 34 57
Cep: 0506 100 34 57

 

Video Galeri