Bakırköy Su Kaçağı Bulma Servisi

Bakırköy Su Kaçağı Bulma
Bakırköy Su Kaçağı Bulma Servisi
Gümünüzde su kaçakları problem olmaktan çıkmış bulunmaktadır. Çünkü kameralı su kaçağı bulma cihazı ve teknik personel ile tıkalı yeri bulabiliyoruz. Hamza Tesisat işinin ustası ekibiyle Bakırköy ilçemizde su kaçaklarını en kısa sürede bulmaktadır. Kameralı cihazla kaçak olan yeri çok net tespit ediyoruz ve kırmadan dökmeden lokal bir tamirle problemi çözüyoruz. Bakırköy Su Kaçağı Bulma Servisi termal kamera marifeti ile termografi kızıl ötesi görüntüler alarak su kaçaklarında garantili hizmet sunmaktadır. Bakırköy su kaçağı tespit firması arayışlarınıza kesin çözüm bulabilecek donanımlı bir firmayız. 0555 018 34 57 hızlı servis hattımızdan bizi arayabilir, servis talep edebilirsiniz.

Bakırköy Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanlarımızda bulunan su tesisatlarında kullanılan borular sıcak- soğuk ilişkisi nedeniyle, ayrıca kullanılan PVC boruların kalitesizliği nedeniyle su kaçaklarına neden olur. Su kaçaklarının oluşmasının bir başka nedeni su borularının zamana yenilmesidir. Bu nedenlerden dolayı tesisatlar zaman zaman su kaçırmaktadır. Su kaçaklarının yerinin tespiti için kullanılan yöntemler gelişen teknoloji ile birlikte değişmiştir. Kırmadan Bakırköy su kaçağı bulma işinde teknolojinin sağladığı imkânlardan sayesinde problemler kısa sürede tespit edilebilmektedir. Teknolojik ekipman sayesinde kısa sürede tespit edilen su kaçakları, sadece kaçağın olduğu bölüm kırılarak tamir etmekteyiz. Su kaçağının tespit edilmesi ve ardından kaçağın olduğu borunun tamiri eskiye nazaran çok daha kısa sürmektedir. Bu da insanlar için büyük bir kolaylık ve rahatlık anlamına gelmektedir.

Bakırköy Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Bakırköy su kaçağı tespiti için kullandığımız cihazlardan birisi nem ölçerlerdir. Nem ölçer cihazımızla, döşenen pvc borularının olduğu bölgedeki nemi ölçerek su kaçağının olduğu yeri rahatlıkla bulabiliyoruz. Çünkü su kaçağının olduğu bölgede bulunan nem, diğer bölgelere göre daha fazladır. Nemölçer cihazımız sayesinde patlak veya cırılmış PVC borunun yerini net olarak belirliyoruz. Son dönemlerde gelişen teknoloji ile birlikte nemölçer cihazlarda ar-ge çalışmaları ile geliştirilmiştir. Yeni nem ölçer cihazımızla duvar içinde veya zemindeki nemi ölçerek tamir işlemlerine garantili olarak başlayabiliyoruz. Zemine veya duvara daha fazla zarar vermeden lokal bir bölgeyi sökerek çatlak boruyu değiştiriyoruz.
Su kaçağı olan yeri bulmak veya tamir etmek oldukça kolay bir hale gelmiştir. Yalnızca duvarın yüzeyindeki ve zemindeki nem ile kaçağın yerini kolaylıkla tespit edip gerekli çözüm yollarını uyguluyoruz. Nemölçeri kullanan personelimiz yüzlerce su kaçağı tesbiti yapmış deneyimli ustalardan oluşmaktadır. Ustalarımız bu tecrübe ile işlerinin piri olmuşlardır.
Bakırköy su kaçağı bulma yaparken kullanılan cihazlar farklı verileri aktarmaktadır. Bu veriler yorumlanarak su kaçağının olduğu yer tespit edilmektedir. Akustik dinleme cihazından gelen veriler ses şeklinde iken boru görüntüleme cihazı ve termal kameradan gelen veriler ise görüntü şeklindedir. Bundan dolayı bu cihazların her biri için ayrı uzmanlık ve tecrübe gerekmektedir. Bu uzmanlığa ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin yapacağı su tespitleri daha uzun sürebilmekte ve zaman zaman ise yanlış olabilmektedir. Bundan dolayı işinde uzman ve tecrübeli olan kişilerin su kaçağı tespiti yapması daha doğru olacak ve daha doğru sonuçlar verecektir.  
 
Su Kaçak Tespiti Aşamaları
İlk önce sayaç kontrolü yapılmaktadır, su sayacı kontrol edildikten sonra gider borularına bakılmaktadır. Pimaş içi özel endoskopi kameraları sayesinde hatlar kırılmadan çatlak bölümü ekrandan görebiliyoruz. Bakırköy su kaçağı servisi aynı gün hizmet garantisi sunmaktadır. Su kaçağı bulunması iki etkenle mümkündür biri etkin cihaz kullanımı yapabilen eğitimli personel bir diğer unsur ise bu teknolojiye sahip olmaktır.
 
Su kaçağı bulma Bakırköy servisimiz kısa sürede kaçakları bularak daha büyük zararlara yol açılmasına engel olur. Su Tesisatı Servisimiz Bağcılar Merkezden tüm ilçelere servis götürmektedir. Tam donanımlı tesisat firması olarak yüzlerce referansa sahip özel bir servisiz. Teknolojiyi yakından takip ederek iş alanımızda kendimizi sürekli yenilemekteyiz. 
 
Bakırköy'de su kaçağı problemlerinizde  Hamza Tesisat 0555 018 34 57 hızlı servis telefonu ile  7/24 hizmetinizde. Bağcılar merkezden Bakırköy ilçemizdeki tüm semt ve mahallelere en hızlı servisi biz veriyoruz. Sudan kaçakları canınızı sıkmasın, İstanbul'da su kaçıran tesisata kesin çözüm bulabilecek donanımlı bir firmayız. 
Tags

Su Kaçağı Tedbit Uygulamalarımız

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 2097 Sk. No: 12
Bağcılar - İstanbul
Cep: 0555 018 34 57
Cep: 0506 100 34 57

 

Video Galeri