Küçükçekmece Petek Temizleme

Küçükçekmece Petek Temizleme Servisi zamanla kirlenmiş kalorifer peteklerini temizleme hizmeti veren firmadır. Petek temizleme servisimiz kış aylarında rahat ve konforlu ortamda yaşamanıza katkıda bulunur.. Petek temizliği talepleriniz için hızlı iletişim hattımız: 0555 018 34 57

Petek temizliğini küçümsemeyin! Yakıt giderleriniz % 20-25 civarında azalacağını bilmenizi isteriz

Küçükçekmece Petek Temizleme Servisi

Küçükçekmece petek temizleme işlemi modern petek temizleme ekipmanlarıyla en kısa sürede mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Petek temizleme işlemi petek sayısına göre değişir. 2+1 dairelerde petek temizleme işlemi yaklaşık olarak 1 saat sürer. Petek sayısı arttıkça bu süre 3-5 dakika ilave edilebilir.

Ev ve işyerlerinde kullanılan peteklerin temizliği için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Kış aylarını rahat konforlu yaşamak için petek temizliği ve kombi bakımı çok önemlidir. Uygun fiyatlarla petek temizleme hizmetimizden mutlaka yararlanınız. Petek Temizleme hizmetimiz ile kalorifer petekleriniz temizlendikten sonra iyi bir ısınma ortamına kavuşursunuz. Böylece kombinizin derecesini yükseltmek zorunda kalmazsınız. 

Petek temizleme hizmetinde deneyimli su tesisatçısı arayışlarınızda sizler doğru işlemlerle servis sunacak bir firmayız. İstanbul'da Avrupa yakasında çok hızlı hizmet sunuyoruz. Peteklerin içindeki kirli siyah suyu temizleyerek daha fazla ısınma ortamı hazırlıyoruz. Petek temizleme için servis hattımız: 0555 018 34 57

Küçükçekmece Petek Temizleme Firması

Petek temizliğinin veya kombi petek temizliğinin ana konusu kalorifer tesisatı temizliğidir. Kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için kimyasal ilaç ve özel makinalarımız ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz. Temizlenmiş kaloriferlerde paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kalktığı için oldukça farkedilebilir yakıt tasarruf elde etmiş olursunuz, hem de peteklerin ömrü uzamış olur. Peteklerinizin temizleme işlemini ve kombi bakımını tamamladıktan sonra nötralize özel ilaç ilavesi yaparak kombi ve kaloriferiniz daha verimli hale gelmektedir.

Peteklerin kirli olduğu nasıl anlaşılır?

Kombimiz yanıyor ve peteklerinizin üst kısımları ısınmıyor ise peteklerinizin kirli olduğunu anlayabilirsiniz. Peteklerin ust kısımları çok geç ısınıyorsa petekler kirlenmeye başlamış demektir. Küçükçekmece Petek temizleme ustası kalorifer peteklerinizin yıkanmasını ve kombinizin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyor.

Peteklerin kirli olduğunun diğer bir göstergesi tıkanmış petekler nedeniyle kombi gürültülü çalışır. Sıcak suyun sitemde devridaimi zorlaşır. İstanbul'da tüm ilçe ve semtlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Uzman servis ekibimiz müşterilerimize haftanın yedi günü 8:00 20:00 arası müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır.

Özel makina ve kimyasal ilaçlar ile yaptığımız petek temizleme işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır, Unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve kalorifer tesisatınız daha yüksek performans ve daha düşük enerji sarfiyatı ile ekonomik bir ısıtma sistemine sahip olursunuz.

Tags

Petek Temizliği Uygulamalarımız

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 2097 Sk. No: 12
Bağcılar - İstanbul
Cep: 0555 018 34 57
Cep: 0506 100 34 57

 

Video Galeri